Zabiegi w znieczuleniu ogólnym – nie tylko chirurgia stomatologiczna

narkoza

Pacjenci, szczególnie obawiający się wizyt w gabinecie stomatologicznym, podczas leczenia zębów mogą skorzystać ze znieczulenia ogólnego. Dzięki temu można wyeliminować dyskomfort i stres związany z wykonywanym zabiegiem, np. z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Narkozę można podać m.in. w leczeniu endodontycznym oraz w wielu innych zabiegach, które dla pacjenta są związane z dużym stresem. Podczas jednego zabiegu istnieje możliwość kompleksowego przeleczenia zębów lub ich usunięcia. Znieczulenie ogólne polega na czasowym zahamowaniu czynności ośrodkowego układu nerwowego. Po podaniu znieczulenia pacjent usypia, dzięki czemu nie jest narażony na nieprzyjemne odczucia związane z wykonywanym zabiegiem.

W przychodni Dental dajemy pacjentom możliwość przeprowadzenia znieczulenia ogólnego – dotyczy to nie tylko zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, ale wielu innych metod leczenia. Nasz zespół składa się z anestezjologa, lekarza stomatologa z odpowiednią specjalizacją, pielęgniarki anestezjologicznej i pielęgniarki zabiegowej.
W celu poznania szczegółów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w przychodni w Lublinie.