Kompleksowe leczenie stomatologiczne

o nas - dentalO nas

Przychodnia Stomatologiczna Dental w Lublinie istnieje od ponad 15 lat. W tym czasie udało nam się zgromadzić zespół doświadczonych specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu leczenie endodontyczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodontyczne i zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

 

 

W trakcie leczenia stomatologicznego w naszej przychodni możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego lub coraz częściej wykorzystywanego w stomatologii – znieczulenia ogólnego. Leczenie zębów pod narkozą pozwala całkowicie ograniczyć ból oraz niepokój towarzyszący zabiegom podczas wizyty u dentysty. Umożliwia również przeprowadzenie kompleksowego przeleczenia większej ilości zębów podczas jednej wizyty. W naszej Przychodni Stomatologicznej mogą Państwo skorzystać ze znieczulenia komputerowego The WandTM, które w porównaniu do tradycyjnych technik uśmierzania bólu jest dla pacjenta bardziej komfortowe i mniej stresujące.

Dopełnieniem oferty leczenia próchnicy, leczenia kanałowego i innych zabiegów z zakresu stomatologii ogólnej jest leczenie wad zgryzu za pomocą ruchomych lub stałych aparatów. W ramach leczenia ortodontycznego korygujemy i leczymy wady zgryzu za pomocą ruchomych oraz stałych aparatów zębowych. Nasz gabinet oferuje leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych przy pomocy nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie aparatów stałych z Systemem Damona. Aparaty są wyposażone w bezligaturowe zamki, które szybko i w sposób mało inwazyjny umożliwiają przesunięcie zębów i zapewniają znakomite postępy w leczeniu.

Ponadto wszczepiamy implanty, obejmujemy leczeniem protetycznym oferując rekonstrukcję braków zębowych. Oferujemy również wybielanie zębów metodą nakładkową lub przy użyciu lampy. Zajmujemy się także wybielaniem zębów po leczeniu kanałowym.

Oferta skierowana jest również do obcokrajowców. Po przeprowadzeniu leczenia przygotujemy dla Państwa wszystkie wymagane dokumenty, które są niezbędne do przeprowadzenia procedury refundacyjnej w swoim kraju.

W przychodni można skorzystać z wizyty u stomatologa dziecięcego.